powrót

Ketevan report

Warsztat Eco-recyklingowy - ENG below

W kwietniu w ciągu 2 pierwszych tygodni mieliśmy warsztaty recyklingu ekologicznego  w Ogrodzie Lazarus dla dzieci prowadzone przez Keti z Gruzji.

Keti prowadziła warsztaty poświęcone recyklingowi ekologicznemu i uczyła dzieci, jak robić ładne przedmioty z nieprzydatnych materiałów do domu lub po prostu dla zabawy. Co tydzień tworzyliśmy różne rzeczy. W pierwszym tygodniu zrobiliśmy kolorowe biedronki z plastikowych butelek.

 W drugim tygodniu zrobiliśmy wielkanocne dekoracje: pudełko z kurczakiem i króliczkiem wykonane z wytłaczanek po jajkach. Uczestnicy są zawsze zadowoleni i cieszą się naszym wydarzeniem. Jeśli chcesz do nas dołączyć, skorzystaj z naszej strony na stronie Facebook i CIM Horyzonty.


Eco – Recycling Workshop

In April during 2 weeks we had eco recycling workshops in Lazarus garden for children lead by Kate from Georgia.

She was leading this eco recycling workshops and taught children how to make nice things from not useful materials for house or just for fun. Each week we created different things. First week we made colorful ladybirds from plastic bottles.

Second week we made Easter decorations: Chicken and bunny from eggs’ box.  Participants are always satisfied and they enjoy our event. If you want to join us, follow our page on facebook and CIM Horyzonty webpage.