powrót

Relacja Wioli i Kevina

Cześć wszystkim!

Nasz projekt rozwija się, i jeśli można tak powiedzieć, teraz dopiero nabiera tempa J

Naszym głównym zadaniem jest organizowanie Whats’ up? English Club, podczas którego podejmujemy różne tematy związane z kulturą.

Dodatkowo prowadzimy zajęcia z języka polskiego (Wiola) oraz z języka hiszpańskiego (Kevin).

Kolejną aktywnością, którą zajmujemy się od niedawna jest prowadzenie warsztatów dla naszych współpracowników. Jest to okazja do wymiany pomysłów na gry i zabawy niezbędnych w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także czas w których mamy okazję przebywać razem.

W tym miesiącu wydarzyły się dwie ważne dla nas rzeczy. Po pierwsze w zeszłym tygodniu zakończyliśmy mid- term training, podczas którego mieliśmy okazję zwiedzić Wyszechrad (piękne miasteczko z cudownym widokiem na Dunaj, a także polską historią) oraz przebywać w towarzystwie innych wolontariuszy z całych Węgier. Był to niezwykły czas, podczas którego przede wszystkim naładowaliśmy akumulatory J

Drugim dla nas ważnym wydarzeniem to rozpoczęcie projektu personalnego. Otworzyliśmy Youtube Channel na temat kina. Dzięki temu projektowi rozwijamy nasze zdolności związane z nagrywaniem, edytowaniem filmu, a ponadto podejmujemy różną kulturalną tematykę (nie tylko tą związaną z kinematografią). Koniecznie zajrzyj! (https://www.youtube.com/channel/UCWgOdF_ypzbSKBq1_f--D8g)

W związku z poprawą pogody rozpoczęliśmy podróżować zarówno po Węgrzech, jak i za granicę. Jak do tej pory byliśmy w Macedonii, planujemy również zwiedzić Grecję.

U nas wszystko w porządku. Jesteśmy zadowoleni z nowych możliwości i rozwiązań i czekamy na więcej J

Wiola i Kevin