powrót

Relacja Wioli i Kevina

Nie wiem, jak w Poznaniu, ale w Kecskemet jest przeraźliwie gorąco! Jest to czas dla nas, by zwiedzać Węgry jak i kraje sąsiadujące J W tym miesiącu byliśmy w Grecji, a także w kilku miastach węgierskich, gdzie również nagrywaliśmy video do naszego EVS-owego projektu personalnego, jakim jest kanał Youtube (więcej informacji: https://www.youtube.com/channel/UCWgOdF_ypzbSKBq1_f--D8g). 

 

Ponadto pracujemy wciąż z młodzieżą i dorosłymi osobami. Organizujemy „What’s up? English Club” oraz podejmujemy się indywidualnej pomocy osobom chcącym nauczyć się języka hiszpańskiego i polskiego, a także oferujemy zajęcia w języku angielskim.

Dodatkowo bierzemy udział w różnych aktywnościach organizowanych przez dom kultury, w którym pracujemy, jak między innymi „Dzień Sportu”, koncerty, itp.

Raz w miesiącu organizujemy warsztaty dla naszych kolegów z pracy, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem związnymi z pracą z dziećmi i młodzieżą. Organizujemy różne zabawy i gry, które każdy może wykorzystać w swojej pracy.

Zaczynamy powoli przeżywać fakt, że jeszcze 3 miesiące i nasz projekt dobiegnie końca. Staramy się czerpać z tego czasu tyle ile możemy! J

Pozdrowiamy!